Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Operatori productie, confectioneri în Arad.

Operator Productie Volane

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari producatori de componente auto , angajam Operatori Productie Volane, in Arad.

Oferta:
Salariu de incadrare intre 2772 lei si 3000 lei;
Crestere salariala dupa 3 luni;
Bonusuri lunare intre 500 - 700 lei brut;
Tichete de masa de 15 lei/ zi lucrata;
Spor ore de noapte si sambata 30%;
Orele suplimentare, duminicile si sarbatorile legale - platite dublu;
Transport asigurat in jurul Aradului, pana la 70 km.

Cerinte:
Studii minime - 4 clase;
Disponibilitate pentru lucru in picioare;
Conditie fizica buna;
Rapiditate;
Deschidere pentru lucru in echipa;
Disponibilitate pentru 3 schimburi;
Cunostinte de mecanica reprezinta avantaj (la turnatorie).

Responsabilitati:
Producerea volanelor auto in diverse faze (turnare, spumare, cusut - lipit);
Manipularea utilajului in vederea turnarii scheletului metalic al volanului;
Spumarea scheletului metalic si debavurarea surplusului cu bisturiu;
Coaserea, lipirea si fenuirea volanului;
Respectarea instructiunilor de lucru;
Purtarea echipamentului de lucru.
  • Adaugat La 17:52, 8 septembrie 2020
  • Vizualizari:1467
  • Numar anunt: 206312841

Anunturile utilizatorului Lugera - The people republic