Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Operatori productie, confectioneri în Zimandu Nou.

Montator Subansamble - Industria Auto

Pentru clientul nostru, producator de trape auto si incalzitoare de stationare, angajam Montatori Subansamble - Industria Auto, in Zimandu Nou.

Oferta:
Salariul motivant;
Spor ore noapte 25%;
Ore suplimentare si de weekend, platite dublu;
Tichete de masa de 15 Ron/ zi lucrata;
Analize gratuite;
Transport asigurat.

Cerinte:
Disponibilitate pentru lucru in picioare;
Conditie fizica buna (se manipuleaza componente mari);
Disponibilitate pentru program in 3 schimburi si, ocazional, in weekend.

Responsabilitati:
Montarea subansamblelor pentru trapele auto in diverse faze;
Realizarea planului de productie impreuna cu echipa;
Manipularea utilajelor in conditii optime;
Minimizarea pierderilor rezultate din procesul de productie;
Respectarea normelor de sanatate si securitate in munca;
Purtarea echipamentului de lucru.
  • Adaugat La 17:45, 8 septembrie 2020
  • Vizualizari:571
  • Numar anunt: 206312529

Anunturile utilizatorului Lugera - The people republic